25.Yıllık Deneyim ve Tecrübe

Son Teknoloji cihazlar

Son Teknoloji cihazlar 1Kardeşler kanal temizleme firması olarak başta Ankara olmak üzere tüm Türkiye geneline son teknoloji cihazlarımız yardımıyla siz değerli müşterilerimize kusursuz alt yapı hizmeti sunmaktayız. Kanal temizleme ve diğer sunmuş olduğumuz tıkanıklık açma çalışmalarında hiçbir yeri kırmadan, zarar vermeden kameralı bilgisayar teknolojileri sayesinde müşterilerimize güvenli ve ekonomik düzeyde temizlik çözümleri üretmekteyiz.

Şehir hayatının gelişimi ve alt yapı sistemlerinin fazla bir şekilde kullanılması ile evsel ve fabrika atıkları bazı durumlarda dışarıya taşabilmekte ve alt yapı sistemlerini tamamen kullanışsız hale getirmektedir. Bu tip durumlar alt yapı ekipmanlarının yeterli olduğu ve sektörde profesyonel düzeyde hizmet sağlayan firmalara temizlik hizmeti almanızı belirtmek isteriz.

Kanalların temizliğinde genel olarak kullanmış olduğumuz ekipmanlarımız arasında ise vidanjör sistemi yer almaktadır. Vidanjör sistemi yüksek basınçlı su yardımı ile kanalların içerisinde oluşan tüm tıkanma sorunlarını çözebilen bir sistem özelliğindedir. Kanal hattı vidanjör ekipmanı ile açıldıktan sonra içeride bulunan pis su tank içine alınır ve yerine temiz su ilavesi yapılarak kanalın stabil düzeyde tekrar çalışması uygun olur.

Ankara Kardeşler Alt Yapı Kanalizasyon Temizlik Çözümleri www.kardeslerkanaltemizleme.com ©