25.Yıllık Deneyim ve Tecrübe

Şirket Profili

Şirket Profili 1Kardeşler Teknik olarak 2006 yılından bu yana müşterilerimize alt yapı çalışma alanlarında hizmet sunmaktayız. Amacımız alt yapı çalışmalarında müşterilerimize teknik desteği en iyi şekilde sunabilmektir. Bunun için teknolojiyi aktif olarak takip ederek sektörümüzdeki alt yapı çalışmalarında ne tür değişikliklerin yaşandığını ar-ge ebimiz takip etmektedir.

Başta Ankara olmak üzere tüm Türkiye genelinde alt yapı ve inşaat faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. 15 Kişilik deneyimli eleman kadromuz ve son model Avrupa makinelerimiz ile sizlerin hizmetinizdeyiz.

Alt yapı kanal, kanalizasyon, vidanjör ve her hangi bir tıkanıklık sorununda her içi hafta sonu günün her saati firmamızı arayabilirsiniz. En hesaplı fiyatlar ve ücretsiz olarak sunmuş olduğumuz ekspertiz hizmetimiz ile sizlere bir telefon kadar yakınız. Elektronik makinelerimizle kırmadan, zarar vermeden her türlü yaşam ortamında faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Kanal açma, tıkanıklık giderme, su kaçağı konusunda ve diğer tesisat işlerinizde yanınızdayız.

En hesaplı fiyatlar, tam zamanında hizmet kalitesi, her biri alanında uzmanlaşmış eleman kadrosu, son model Avrupa makineler ile hizmetinizdeyiz.

Ankara Kardeşler Alt Yapı Kanalizasyon Temizlik Çözümleri www.kardeslerkanaltemizleme.com ©