25.Yıllık Deneyim ve Tecrübe

Foseptik Çukuru Temizliği

Foseptik Çukuru Temizliği 1Foseptik Çukuru Temizliği Kardeşler kanal temizleme olarak firmamıza ait son model vidanjör araçlarımız ile her türlü tıkanıklık sorununda etkili çözümler üretmekteyiz. Vidanjör araçlarımız katı atıkların temizliğinde, pis su çekme işlemlerinde, foseptik çukurların temizliği gibi alanlarda kullanılan çok amaçlı bir sistemdir.

Foseptik Çukuru Temizliği

Kanalizasyon hatları artık teknolojik imkanlar ile temizliği yapılmaktadır. Vidanjör araçları kullanarak metrelerce olan kanal hatlarının temizliğinin yapılması mümkündür. Kombine kanal temizleme araçlarımızın yanında bulunan robotik kamera tespit cihazı sayesinde kanal içinde kirliliğe ve tıkanmaya meydan veren maddeler tespit edildikten sonra vidanjör araçlarımızın yüksek basınçlı su yardımı ile temizliği yapılabilmektedir.

Kardeşler kanal temizleme firması olarak bireysel ve kurumsal alanda sözleşmeli ve sigorta kapsamı dahilinde hizmet sağlamaktayız.

Ankara vidanjör

İhtiyacınıza cevap verebilecek her boy ve çeşitte kombine kanal temizleme aracımız mevcuttur. Araçlarımızı günlük, aylık veya yıllık bazda kiralayabilirsiniz. Kiralama koşulları hakkında detaylı bilgi almak için müşteri temsilcimiz ile görüşebilirsiniz. Araçlarımız Türkiye’nin her yerinde çalışmaya uygun araçlardır.

Ankara Kardeşler Alt Yapı Kanalizasyon Temizlik Çözümleri www.kardeslerkanaltemizleme.com ©