25.Yıllık Deneyim ve Tecrübe

Ankara Kanal Açma

Ankara Kanal Açma 1Ankara Kanal Açma alt yapı temizlik alanları uzmanlık ve hassasiyet gerektiren iş alanlarıdır. Bu alanda hizmet alacağınız firmaları çok iyi düzeyde araştırmanız gerekmektedir. Bizler Ankara Kardeşler Teknik olarak kanal açma hizmetlerinde son model alt yapı ekipmanlarımız ve alanında uzman personellerimizle sizlere hizmetler sağlamaktayız.

Vidanjörle Kanal açma

Ankara Kanal Açma işlemleri öncesinde tıkanıklık sorununun asıl nedenini belirleyerek çalışmalarımıza başlarız. Tıkanıklığın asıl nedenini belirlemek için görüntülü kamera tespit cihazları kullanırız. Bu cihazlar kanal giderleri içine gönderilerek sorunlu olan bölgenin tespiti yapılır. Bu işlemi yapmamızın asıl temel amacı ise kazı işlemleri olmadan ve sizlere ekstra maliyetler çıkarmadan tıkalı olan giderleri çabuk bir şekilde yapabilmektir. Sorunlu olan bölge tespit edildikten sonra kombine kanal temizleme araçlarımız olan vidanjör ekipmanı ile yüksek basınçlı su yardımıyla temizliğe başlarız. Bu işlemin ortalama olarak süresi yaklaşık olarak 1 veya 2 saat arasında sürebilmektedir. Ankara Kanal Açma

Neden Kardeşler Teknik

Ankara’da yıllardır bu alan içinde hizmet sağlayan şirket olarak firmamızdan günün her saati güvenli, ekonomik ve kaliteli düzeyde hizmet alabileceğinizi belirtmek isteriz. Ankara Kanal Açma

Ankara kanal açma şirketi olarak kullanmış olduğumuz özel ekipmanlar ile her türlü tıkanıklığı kısa süre içerisinde açabilmekteyiz. Diğer alt yapı firmaları makine parkurunda bulunmayan cihazlar ile kanal açma işlemleri yaptığından dolayı işin boyutu daha fazla artacağından zaman ve maliyet yönünden kaybınızın olacağını hatırlatmak isteriz.

Vidanjör Hizmeti

Vidanjör araçlarımız tamamen firmamıza ait olan özel yeni model araçlardan oluşmaktadır. 8 Ton temiz, 8 ton pis kapasiteye sahip tek seferde tıkanıklık sorunlarını çözebilen araçlardır. Tıkanıklığın olduğu bölgeye yüksek basınçlı su pompalanması ile tıkanıklık sorunları giderilebilmektedir. Ankara Kanal Açma hizmeti oldukça zahmetli ve uğraştırıcıdır lakin biler bu sorunu artık sorun olarak bile görmüyoruz. 

 

 

Ankara Kardeşler Alt Yapı Kanalizasyon Temizlik Çözümleri www.kardeslerkanaltemizleme.com ©