Ankara Tıkanıklık Açma
Ankara Tıkanıklık Açma

Ankara Tıkanıklık Açma

Ankara tıkanıklık açma hizmetimiz vidanjör araçları ve kanal açma ekipmanları ile yapılmaktadır. tıkanıklık açma hizmetlerimiz logar tıkanıklığı, tuvalet tıkanıklığı açma banyo ve mutfak gibi tıkanması muhtemel bütün giderleri açıyoruz. yağmur yağışının fazla olduğu zamanlar yağmur hatlarını kombine araçlarla açıyoruz.

Ankara Tıkanıklık Açma Tıkanıklık açma işlemi ne kadar sürer?

Tıkanıklık açma işleminde ankara logar temizleme  olduğu zaman vidanjör araçlarımız ile açıyoruz. Açma işlemi için basınçlı su kullanarak bu tıkanıklık sorununu gidermeye çalışıyoruz. Yaptığımız bu işlem yaklaşık 15 ile 20 dakikalık zaman aralığındadır. Tuvalet mutfak, banyo gider tıkanıklığı açma süresi de yaklaşık 30 dakika sürmektedir. İç tesisattaki tıkanıklığı da kanal açma robotları ile açıyoruz. kanalizasyon temizleme çalışmalrı 

Tıkanıklığı açılması için öncelikle kanalın çökmüş ve ya kırılmış olamaması gerekir. Çökmüş ve kırılmış olan hatların açılması oldukça sıkıntılı bir iştir. böylesi bir dururumda kanalizasyon hattını yeniden döşüyoruz ve bir daha çökmemesi için gerekli malzeme ve ekipman kullanıyoruz.

Ankara Tıkanıklık Açma Ankara vidanjör hizmeti 

son teknoloji vidanjör araçlarımız ile tıkanmış kanalları açıyoruz. Fosseptik kuyuların temizliğini yapmaklayız. Aynı zamanda kanal temizliği işlemi de gerçekleştirmekteyiz. Kanal görüntüleme hizmetimiz ile temizliği yapılmış kanalların testini de yapılmış oluruz. Ankara Tıkanıklık Açma sorunu artık bir hayal olmakladır.

Ankara'nın bütün bölgelerine hızlı ve uygun fiyata hizmet sağlamaktayız.

instagram hesabımızdan bizi takip edebilirsiniz. Buraya tıklayınız

Tıkanıklık açma ücreti 500 TL'den  başlamaktadır.

 

Daha fazla bilgi olmak için müşteri temsilcimize bağlanabilirsiniz.

Telefon: 0312 479 86 40

Ankara evden eve nakliyat
Ankara evden eve nakliyat
Ankara seo uzmanı
Ankara Seo Ajansı
Ankara eşya depolama
Asansör Kiralama
Ankara eşya depolama