Çankaya Vidanjör Hizmeti
Çankaya Vidanjör Hizmeti

Çankaya Vidanjör Hizmeti

Çankaya Vidanjör Hizmeti ile kanal açma kanal temizleme, fosseptik kuyusu temizliği Logar bacası temizliği tuvalet tıkanıklığı açma gibi bir çok işlemi yapıyoruz. vidanjör hizmetlerimiz 7/24 kesintisiz devam etmektedir. Ankara'nın neredeyse ger bölgesine vidanjör servislerimiz vardır. Çankaya bölgesine sunmuş olduğumuz vidanjör hizmeti ile tüm sorunları çok çabuk bir şekilde çözüyoruz.

Çankaya Kanla Açma

Çankaya kanal açma işlerini gerek vidanjör aracı ile gerekse de kanal açma robotları ile yapıyoruz. Özellikle tuvalet ve mutfak hatlarını kanal açma robotu ile yapmaktayız. Logar ve diğer kanalizasyon ilerini vidanjör kombine araçlarla yapmaktayız.

kanal açma işlemi oldukça zahmetli ve tecrübe isteyen bir konudur. çökmüş kırılmış kanalları yeniden yapıyoruz ve bölgesel onarımlarımızda mevcuttur.

Çankaya kanal temizleme

bina kanalizasyon bağlantılarının olduğu yerlerdeki logra bacalarının içinde biriken katı atıkları ve ara hatları temizliyoruz. temizlik işini bol su kullanarak kombine kanal açma araçlarıyla gerçekleştirmekteyiz. Kombine araçlarla yapılan kanal temizliği neticesinde bine ve ev içlerinde biriken pis kokuların tamamı engellenmiş olur. koku devam etmesi halinde kanal temizliği bir kez daha yapışır ve kanalizasyon hattına gerekli aparatlar takılarak koku engellenir. Çankaya Vidanjör Hizmeti ile temiz bir çevre oluşmasına firma olarak yardımcı olmaktayız.

 

Çankaya bölgesi kanalizasyon hizmetlerimiz

Çankaya Vidanjör Hizmeti

Kanal açma 

Kanalizasyon görüntüleme

Fosseptik temizleme

Yağ tutucu temizliği

Rögar tıkanıklığı açma

Lavabo gideri açma

Kanal temizleme

Vidanjör hizmeti

Tuvalet tıkanıklığı açma

Yukarıda belirtilen hizmetleri ve daha bir çoğunu yapmaktayız. Detaylı bili için müşteri temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

0312 4799 86 40

Ankara evden eve nakliyat
Ankara evden eve nakliyat
Ankara seo uzmanı
Ankara Seo Ajansı
Ankara eşya depolama
Asansör Kiralama
Ankara eşya depolama