Vidanjör Nedir ?
Vidanjör Nedir ?
Vidanjör

Vidanjör dediğimiz araç ; kanalizasyon hatlarının açılması kanalizasyon hatlarının temizlenmesi temiz su kuyularının içindeki suyun boşaltılması foseptik kuyularını temizlenmesiro rögar bacalarının açılması ve temizlenmesi gibi bir çok kanalizasyon işlerini yapmaya yardımcı olan araç üstü ekipmanlarına verilen genel bir isimdir.

Vidanjör ne işe yarar?

 Evinizde iş yerinizde bulunduğunuz konutta kanalizasyon hattınızın tıkanması su taşkınlarının olması veyahut bir çok nedenden dolayı suyun tahliye edilememesi gibi durumlarda belirtilen hususların Vidanjör aracı ile suyun tahliye edilmesi kanalların açılması temizlenmesi gibi durumlarda insan yaşamını kolaylaştıran araştır.

Vidanjör aracı ile logar açma nasıl olur? 

Tıkalı olan logar bacası basınçlı su yardımı ile kanalizasyon hattına gönderilen Vidanjör üstündeki borular yardımıyla kanala tazyikli su verilerek tıkalı olan bölgenin su yardımı ile açılarak kanal temizlenmiş olur. Açılan kanal bir daha tıkanmaması içim kanal görüntüleme kamerası ile kamera görüntüsü alınır ve arıza tespit etmiş olur.

Vidanjör ile tuvalet açma

Tuvalet hattınız Vidanjör aracı ile herhangi bir kırma dökme işlemi olmaksızın sorunsuz bir şekilde Avrupa araçlarımız yardımıyla kusursuz bir şekilde eldeğmeden tuvalet tıkanıklığ açma yapılır.  Yaşamış olduğunuz bu can sıkıcı durumdan kurtulmak için firmamız ile görüşüp hizmeti alabilirsiniz. Firma olarak bu işlemi gerçekleştirdiğimiz süre zarfında çevreye herhangi bir zarar vermiyoruz. Bu işlemi gerçekleştirdiğimizde ev içi kötü kokuların oluşmasını %100 engelliyoruz. Uygun fiyata kaliteli hizmet aldığınız bu işlem de içiniz tamamen ferah olacaketır.
Vidanjör ile foseptik kuyusu boşaltma
Katı atıklarınızı biriktirildiği  kuyularını kombine kanal açma ve kanal boşaltma araçlarımız ile temizliyoruz Vidanjör araçlarımız ile kuyunuzu bulunduğu alana hortumlarımızı uzatıyoruz ve yüksek emiş gücüne sahip pompalarımız ile katı atıklarını Vidanjör aracı içerisine depolıyoruz kuyunuzun içi tamamen boşaltıldıktan sonra kuyu içini tazikli su ile yıkayarak temiz bir şekilde sizlere teslim ediyoruz. Çektiğimiz bu katı atığı arıtma tesisleri’ne götürerek geri dönüşümü olması için tesisi teslim ediyoruz. foseptik çukuru temizliği makalesi linktedir.
Ankara evden eve nakliyat
Ankara evden eve nakliyat
Ankara seo uzmanı
Ankara Seo Ajansı
Ankara eşya depolama
Asansör Kiralama
Ankara eşya depolama