Tuvalet Tıkanıklığı Açma
Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tuvalet tıkanıklığı açma, mutfak tıknaıklığı açma , lavabo aççma gider açma gibi tıkalı  olan  hayatımız çekilmez hale getiren en büyük sorunlardan biri olan tuvalet tıkanıklığı ve benzeri tıkanıklıklar  büyük bir sonun olmaktan çıkıyoruz. Kardeşler Teknik olarak deneyimli personel ve teknolojik makineler ile tuvalet tıkanıklıklarını kusursuz bir şekilde açıyoruz

Tuvalet Tıkanıklığı Açma (Tuvalet  Neden Tıkanır)?

 

Birlikte yaşadığımız ev halkı, çocuklar, misafirler vb. kişilerin kullandıkları ıslak mendil, kağıt havlu gibi maddele tuvalet tıkanıklığına neden olmaktadır.

İnsan kullanımına açık kamusal alanların birden fazla tuvalet hattının birbirine bağlantılı olması tuvalet tıkanıklığına neden olmaktadır. Böyle yerlerde bilinçsizce kullanılan maddeler tuvalet tıkanıklığına neden olmaktadır. Tuvalet tıkanıklığı açma böyle yerlerde açılması bazı zamanlar oldukça güç bir duruma gelmketedir.

Döşenen tesisat yaşının ve yapının eski olmasından kaynaklı olarak tıkanıklıklar artmaktadır.

Tuvalet tesisatının döşenmesi sırasında tesisatı döşeyen ustanın  dikkatsizliğinden kaynaklı olarak eğimsiz veye yanlış tesisat döşemesi tuvalet tıkanıklıkları artmaktadır. Lavabo tıkanıklığı açma ile ilgili makalmizi incelemek isterseniz linke tıkalayınız.

Tuvalet tıkanıklığı açma 

Tuvalet Tıkanıklığı Açma  Nasıl Açıyoruz ?

Tuvalet tıkanıklığı problemi  ile bizimle iletişme geçen kişilerin kaydı oluşturulur ve sorun yaşadığı bölgeye uygun personel gönderilir. Gönderilen personel sorun yaşanan hattının tuvalet, klozet ve ya banyo olduğunu tespit eder ve tıkanıklığı açmak için uygun ekipman getirilir ve müdahale edilir.Tuvalet tıkanıklığı açılırken kesinlikle çevreye ve ya tesisata hiç bi şekilde zarar verilmez ve kusursuz bir şekilde tıkanıklık açılır. Ayrıca periyodik bakım temizliği için bilgi alabilirsiniz. Tuvalet tıkanıklığı açma işlemi yapıldıktan sonra tıkalı olan kanaliın neyden kaynaklı olarak tıkandığını tespit etmek için kanal görüntüleme kamerası ile kanal görüntüsü alınır. Yapılan kanal görüntüsü sonucunda bir rapor çıkarılır ve danışana bilgi verilir. Kanal hattının çökmesi ve ya kırılması durumunda müsterimize yapılacak iş ile ilgili bilgi verilir ve mağduriyetini ortadan kalırmak için firma olarak teknik destek sağlamaktayız.

 

 

Ankara Tuvalet Tıkanıklığı Açam Firmalar

Kardeşler Teknik olarak müşteri memnuniyeti bizim için ilk önceliklerdendir. Yapılan hizmet sonrasında müşterimize yaptıracağımız anket sonrası müşteri memnuniyeti ölçülmektedir.

Kardeşler Vidanjör olarak bu işlemi yapan Ankaradki öncü firmamalardan biriyiz. Uygun fiyata kaliteli hizmetin adresi olduğumuzu taahhüt etmeketyiz. 

Ankara evden eve nakliyat
Ankara evden eve nakliyat
Ankara seo uzmanı
Ankara Seo Ajansı
Ankara eşya depolama
Asansör Kiralama
Ankara eşya depolama