25.Yıllık Deneyim ve Tecrübe

Kombine Kanal Temizleme

Kombine Kanal Temizleme 1Kombine kanal temizleme araçları diğer bir adı ile vidanjör sistemi kanalizasyon çalışmaları içerisinde kullanılan en iyi ekipman sistemleri arasında yer almaktadır. Vidanjör ekipmanı tüm tıkanıklık sorunlarında etkili olabildiği için tüm tıkanma sorunlarında bu tip araçlara yer vermekteyiz.

Müşterilerimizin alt yapı hizmetlerinde sorunsuz, güvenilir bir hizmet alması için araçlarımızı 3 yıl aralıklar ile yenileriz.

Ankara kombine kanal temizleme

Kombine kanal temizleme araçları bir çok alanda hizmet sağlayabilen profesyonel bir sistemdir. Avm, fabrika, inşaat tesisleri, metro köprü çalışmaları ve depo alanları gibi pek çok alan içerisinde kullanışlı ve hızlı bir sistemdir. Vidanjör ekipmanı ile kanal açma, atık su taşıma, kanalizasyon temizliği, foseptik çukurların temizliği gibi pek çok alan içerisinde hizmet sağlayabilmektedir.

Vidanjör hizmeti

Ankara Kardeşler Kanal Temizleme firması olarak temiz ve sürdürülebilir bir çevre için müşteri memnuniyetini sürekli göz önünde bulundurarak toplamda 5 adet kombine kanalizasyon temizleme aracımız ile başta Ankara olmak üzere tüm Türkiye geneline profesyonel çözümler üretiyoruz. Firmamızla yapacağınız aylık ve yıllık bakım anlaşmaları gereğinde alt yapı çalışmalarında zararsız düzeyde hizmet alacağınızı belirtmek isteriz. Kombine kanalizasyon temizleme araçlarımız ve sunmuş olduğumuz diğer hizmet alanlarımız hakkında detaylı bilgi almak için müşteri temsilcimiz ile görüşebilirsiniz.

Ankara Kardeşler Alt Yapı Kanalizasyon Temizlik Çözümleri www.kardeslerkanaltemizleme.com ©