Kurumsal

Kardeşler Altyapı Vidanjör  ve İnşaat olarak 1994 yılından itibaren yapmış olduğumuz kanalizasyon ve altyapı hizmetlerini yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ve tecrübesi ile her yıl ütüne koyarak siz değerli müşterilerimize hizmetlerimizi sunaktayız. 

Kardeşler Vidanjör olarak 16 firma persinelimiz ve son teknolojik araç ve ekipmanlarımız ile başta Ankara olamak üzere Türkiyenin 81 iline hizerlerimizi sunuyoruz. 

Altyapı çalışmaları konusunda firamız 7/24 hizmetlerini sürdürmektedir. Günün hangi saati olursa olsun acil işleriniz için müşteri temsilciz ile iletişime geçebilir ve almak istediğiniz hizmete göre randevü oluşturabilirsiniz.

Ankara Kanal açma, kanal temizleme ve vidanjör hizmetlerimiz büyük bir tititzlikle yapmaktayız. Yaptığımız bu işler ile herhangi bir yeri kırıp dökmüyoruz. Avrupai makinler ile büyük bir titizlikle temizlik işlerini yapıyoruz. Termal kameralar ve Kanal Görüntüleme kameralarımız ile arıza tespitlerini noktasal olarak tespit edip sorunları büyük bir titizlikle gideriyoruz. 

Kaliteli, güvenli hesaplı bir hizmet için bizimle iletişime geçebilirsiniz sloganımza olduğu gibi Kardeşler Altyapı Vidanjör olarak evet " İşimizin Başındayız" her zaman.

Ankara evden eve nakliyat
Ankara evden eve nakliyat
Ankara seo uzmanı
Ankara Seo Ajansı
Ankara eşya depolama
Asansör Kiralama
Ankara eşya depolama