Kurumsal

Kardeşler Altyapı Vidanjör  ve İnşaat olarak 1994 yılından itibaren yapmış olduğumuz kanalizasyon ve altyapı hizmetlerini yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ve tecrübesi ile her yıl ütüne koyarak siz değerli müşterilerimize hizmetlerimizi sunaktayız. 

Kardeşler Vidanjör olarak 16 firma persinelimiz ve son teknolojik araç ve ekipmanlarımız ile başta Ankara olamak üzere Türkiyenin 81 iline hizerlerimizi sunuyoruz. 

Altyapı çalışmaları konusunda firamız 7/24 hizmetlerini sürdürmektedir. Günün hangi saati olursa olsun acil işleriniz için müşteri temsilciz ile iletişime geçebilir ve almak istediğiniz hizmete göre randevü oluşturabilirsiniz.

Ankara Kanal açma, kanal temizleme ve vidanjör hizmetlerimiz büyük bir tititzlikle yapmaktayız. Yaptığımız bu işler ile herhangi bir yeri kırıp dökmüyoruz. Avrupai makinler ile büyük bir titizlikle temizlik işlerini yapıyoruz. Termal kameralar ve Kanal Görüntüleme kameralarımız ile arıza tespitlerini noktasal olarak tespit edip sorunları büyük bir titizlikle gideriyoruz. 

Kaliteli, güvenli hesaplı bir hizmet için bizimle iletişime geçebilirsiniz sloganımza olduğu gibi Kardeşler Altyapı Vidanjör olarak evet " İşimizin Başındayız" her zaman.

ÖZETLE

Kardeşler Kanal Temizleme, profesyonel kanalizasyon temizleme hizmeti sunan bir şirkettir. Bu hizmet, evler, apartmanlar, işletmeler, fabrikalar ve diğer tesislerde kullanılan kanalizasyon sistemlerinin temizlenmesi ve bakımı için verilir.

Kanalizasyon sistemleri, suyun atık su veya pis su olarak tahliyesini sağlar. Ancak bu sistemler, zaman içinde birçok nedenle tıkanabilirler. Örneğin, yabancı cisimler, kalıntılar, yağ birikintileri, kökler, kum ve toprak, kanalizasyon borularının içinde birikerek tıkanıklıklara neden olabilirler. Bu durumda, atık suyun geri basması, pis kokuların yayılması ve sağlık sorunlarına neden olabilecek diğer problemler ortaya çıkabilir.

Kardeşler Kanal Temizleme, bu sorunları önlemek veya çözmek için özel olarak tasarlanmış ekipmanlar kullanarak kanalizasyon sistemlerini temizler ve bakımını yapar. Bu ekipmanlar arasında vidanjörler, basınçlı su pompaları, endoskopik kameralar ve diğer özel cihazlar yer alır. Vidanjörler, kanalizasyon sistemlerinde biriken atık suları emerek boşaltarak tıkanıklıkları açarlar. Basınçlı su pompaları ise kanalizasyon borularının içini yıkayarak tıkanıklıkları önler ve çözerler. Endoskopik kameralar, kanalizasyon borularının içindeki problemleri tespit etmek için kullanılır.

Kardeşler Kanal Temizleme, uzman ekipleri ile kanalizasyon sistemlerinin temizlenmesi, bakımı ve onarımı konularında hizmet vermektedir. Bu hizmetler sayesinde, kanalizasyon sistemlerinde meydana gelen problemler zamanında tespit edilerek çözülebilir ve daha büyük sorunlar önlenmiş olur.

Ankara evden eve nakliyat
Ankara evden eve nakliyat
Ankara seo uzmanı
Ankara Seo Ajansı
Ankara eşya depolama
Asansör Kiralama
Ankara eşya depolama