Çukurambar tuvalet tıkanıklığı açma
Çukurambar tuvalet tıkanıklığı açma

Çukurambar tuvalet tıkanıklığı açma

 

Çukurambar tuvalet tıkanıklığı açma işlemini yaklaşık 15 dk içinde açıyoruz ve tıkanıklık sorununu ortadan kaldırıyoruz. tuvalet tıkanıklığını açarken biç bir suretle kırma işlemini yapmıyoruz.

Tuvalet tıkanıklığını nasıl açıyoruz ?

Çukurambar tuvalet tıkanıklığı açma işlemini kanal görüntüleme kamerası ve kanal açma robotları ile açıyoruz. Son teknoloji kanal açma robotları tıkanıklığın olduğu bölgeyi tespit eder ve hat içinde o bölgeyi parçalayıp tıkanıklığı ortadan kaldırır.  Yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ve tecrübeli personelimiz tuvalet tıkanıklığını kusursuz bir şekilde açar?

Çukurambar tuvalet tıkanıklığı açma.

 

Tuvaletler neden tıkanır ?

Eskimiz binalarda yıllar öncesinde kullanılan demir (pik) borular zamanla kireçlenir ve borunun çapı daralır. bundan dolayı tesisat hattına atılacak bez peçete ıslak mendil tıkanıklığa çok çabuk sebebiyet verir. tesisat hattı döşenirken hatta istenilen eğimin verilemesi sonucu borunun içinde zamanla biriken su ile yağ kalıntıları borunun tıkanmasına neden olacaktır. yapım aşamasında olan tesisatın içine inşaat kalıntılarının atılması ve içinde birken kum çimento harç boruyu tıkar ve tıkanmalar meydan gelir. daha fazla bilgi için makalemizi okuyunuz. Çukurambar tuvalet tıkanıklığı açma

 

kanal açma robotu tıkanıklığı nasıl açar ?

kanal açma robotları özel üretilen makinelerdir. ithal olarak getirilen kanal açma makineleri maliyetleri yüksek ve arızalanması sonucu servisten geri getirilmesi de uzun zaman alır. kanal açma robotları çelikten yapılan araçlardır. kanal açma makineleri çelik yayları hattın içine gönderildiğinde hattın içinde dönerek gider ve tıkanıklığın olduğu alanı özel apar-atlarla parçalar ve tıkanma sorunu oradan kalkar.

Daha fazla bilgi ve destek için bizle iletişime geçmeyi unutmayın. Kardeşler teknik ve temizlik ...

Ankara evden eve nakliyat
Ankara evden eve nakliyat
Ankara seo uzmanı
Ankara Seo Ajansı
Ankara eşya depolama
Asansör Kiralama
Ankara eşya depolama