Ayrancı Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Ayrancı Tuvalet Tıkanıklığı Açma işlemini kırma dökme olmadan robot makileri ile sorunsuz bir şekilde yerine  getirmekteyiz. Ev içi tuvalet tıkanıklığı, mutfak tıknalığı açma, lavabo tıknalığı açma, banyo tıkanıklığı açma, gider açma işlemleri yapıyoruz. Yaptığımız bu işlem  neticesinde etrafa kesinlikle hiç bir zarar vermiyoruz. Ayrancı bölgesine daha bir çok hizmetiz olmakla birlikte rögar tıkanlığı logar temizleme kanal görüntüleme hizmeti de sunmaktayız. Yaptığımız bu işler ve hizmetler oldukça ekonomiktir. Uygun fiyata kaliteli hizmetler sunaktayız. Deneyip bunu tecrübe edebilirsiniz.

Kanalizasyon Hataları Nasıl temizlenir.

Logar bacası içine biriken katı atıklar zamanla kanalizasyon hatlarının kokmasına ve çevreyi rahatsız etmeye başlar. Böyle bir durumda firmamız ile görüşüp randevu oluşturup kanal temizliğini isteyebilirsiniz.

Bizler vidanjör aracı ile gelip bulunduğunuz konumdaki bütün kanalizasyon hatlarını basınçlı su ile yıkıyoruz. Yaptığımı bu iş ile daha ferah bir ortama sahip oluyorsunuz. Kanalizasyon hararının komple dezenfekte olduğunu temizliğin detaylı yapıldığını size kanal görüntüleme kamerası ile sunuyoruz.

Ayrancı Tuvalet Tıkanıklığı Açma foseptik çukur temizliği Foseptik Çukuru Temizliği Kardeşler kanal temizleme 

Detaylı bilgi için bizle iletişime geçiniz.

0312 479 86 40

 

 

Ankara evden eve nakliyat
Ankara evden eve nakliyat
Ankara seo uzmanı
Ankara Seo Ajansı
Ankara eşya depolama
Asansör Kiralama
Ankara eşya depolama