İncek Tuvalet açma

İncek tuvalet kağıtlı açma incek mutfak tıkanıklığı açma Incek lavabo tıkanıklığı açma gibi bir çok kanalizasyon hizmetimiz mevcuttur. Kanalizasyon hizmetlerimizden yararlanmak için yapmanız gereken tek şey müşteri temsilcimizle iletişime geçmektir. Yapacağınız görüşme neticesinde sorununuzun ne olduğu tam olarak belirlenir ve ona göre bir ekip yönlendirir.Gelen ekip tuvalet tıkanıklığını mutfak tıkanıklığını veyahut tıkanmış olan kanalı kırma dökme olmadan Avrupai makinelerle sorunsuz bir şekilde açarlar.  Evinizin iş yerinizin tıkanmış olan logar Bacalarını Vidanjör aracı ile basınçlı su kullanılarak temiz bir şekilde açılır.

Incek tuvalet tıkanıklığı açma yöntemleri

Tuvalet tıkanıklığı olduğu zaman kullanacağınız kimyasallar kesinlikle tıkalı hattı açmaz. Tuvaletinizi açmak için kullanacağınız karbonat sıcak su kostik tıkalı olan bölgeyi açmayacağı gibi mevcut Pimaş boruyu veya kanalizasyon hattını zedeler kötü kopmasına neden olur herhangi bir şekilde tuvaletini açılmasını sağlamaz. Tuvaletin açılması için robot makinayla tıkalı olan bölgeye müdahale edilmesi gerekir tıkanıklığın açılıp açılmadığını kontrol etmek için kanal görüntüleme kamerası ile kanat görüntüsü alınır ve açıldığından emin olunarak arıza giderilmiş olur. 

İncek mutfak tıkanıklığı açma ve mutfak neden tıkanır.?

Mutfağınız gündelik yaşamda mutfağınızda yıkamış olduğunuz tabaklar veyahut bulaşık makinesini atmış olduğunuz diğer araçlarınız tencereleriniz kaşıklarını çatallarınız üzerlerinde kalan yağ birikintisi soğuk suyla temas ettiği zaman zamanla mutfak hattının bağlı olduğu Pimaş boruya yakışır. Zamanla biriken bu ya attıkları kanalın tıkanmasına neden olacağı gibi kanalın yani mutfak hattının kötü kopmasına da sebep olur mutfakların tıkanmaması ve kötü kokmaması için mutfak hattının ayda bir kereKanal açma makinesi ile temizlenmesi ardından kostik dökülerek kanalın temizlenmesi gerekmektedir.

Mamak bölgesinde hizmetimiz olduğu gibi mama tuvalet tıkanıklığı mevcuttur.

Foseptik kuyularınızı eğer boşaltmak isterseniz linke tıklayarak konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

Ankara evden eve nakliyat
Ankara evden eve nakliyat
Ankara seo uzmanı
Ankara Seo Ajansı
Ankara eşya depolama
Asansör Kiralama
Ankara eşya depolama