Mutfak Tıkanıklığı Açma
Mutfak Tıkanıklığı Açma

Mutfak Tıkanıklığı Açma

Mutfak Tıkanıklığı Açma Mutfak boru hatları zaman içerisinde sık kullanıma bağlı olarak tıkanma sorunları oluşturabilir. Çünkü mutfak boru giderleri içine giden yabancı maddeler boru hat tesisatlarının dikkatli kullanılmadığından dolayı hatlarda belirli yıllarda tıkanıklık sorunları oluşturabilir. Her türlü mutfak gideri açma işlerinizde firmamızı arayarak teknik destek hizmeti alabilirsiniz. Alanında profesyonel elemanlarımız her türlü tıkalı hat giderlerini sorunsuz olarak açabilmektedir. Mutfak tıkanıklığı açma nasıl yapılır? Kullanılan malzeme ve ekipmanlar nelerdir?

Mutfak Tıkanıklığı Açma Neden Oluşur?

1- Mutfak giderlerini piyasada satılan kimyasal temizlik ürünleri ile açabilmek mümkündür. Marketlerde satılan lavabo açıcılar ile pompa yardımıyla yeterli düzeyde basınç sağlayarak mutfak hatlarının açılmasında yardımcı olmaktadır. Eğer mutfak gideri kimyasal ürünleri kullanarak açılmıyor ise alanında uzman teknik bir firmadan yardım alarak temizletilmesi gerekiyor. Mutfak Tıkanıklığı Açma

2- Mutfak boruları yapılan yanlış tesisat sonucunda tıkanabilmesi mümkündür. Borularda yeteri kadar eğim verilmediğinde borular tıkanmış olabilir.

3- Mutfak giderinden aşırı yağlı, tuzlu su gibi maddeler gönderildiğinde veya tıkanıklığa neden olabilecek küçük maddeler gönderildiğinde tıkanması mümkündür.

4- Mutfak boru hat tesisatı çamaşır, bulaşık cihazlarına bağlı ise buna bağlı olarak hat birbirine paralel bağlandığından dolayı tıkanıklık sorunları oluşturabilir. Boruların içerisinde biriken yabancı maddeler boruların döndüğü yerlerde katı maddeler oluşturur ve tıkanıklık sorunlarını meydana getirebilir.

5- Apartman içinde oturmuş olduğunuz dairenin boru hat tesisatı başka daireler ile paralel olarak bağlı çalışıyor ise yan komşunuzun mutfak boru hat giderleri sizin borularınızın tıkanmasına da yol açabilir.

6- Çocukların boru hatlarına atmış olduğu taş, kabuk vb. küçük yabancı maddeler de boruların tıkanmasını neden olabilir. tuvalet  Tıkanıklığı Açma

Mutfak lavabo tıkanıklığı açma konusunda firmamız tam destekli profesyonel bir hizmet sağlamaktadır. Kullanmış olduğumuz Avrupa temizlik cihazları sayesinde her türlü mutfak giderinin açılması konusunda sizlere tam destek sunmaktayız. Mutfak tıkanıklığı sorunu yaşadığınızda firmamızı günün her saati arayarak firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Mutfak boru hatları içinde zaman içinde oluşan yağ, tortu, toz vb. kirler borular içinde katman kirliliği oluşturur. Tıkanıklık sorunlarında borular içerisinde temizlik sağlanabilmesi için robotik sistemler ile temizlik yapılmaktadır.

Mutfak Tıkanıklığı Açma ANKARA’NIN HER BÖLGESİNE SABİT FİYATLAR İLE GARANTİLİ HİZMETİMİZ VARDIR.

Ankara’nın her bölgesinde mutfak tıkanıklığı açma hizmeti vermekteyiz. Başlıca hizmet vermiş olduğumuz bölgeler arasında Çankaya, Mamak, Altındağ, Keçiören, Güdül, Etimesgut, Yenimahalle, Kazan, Gölbaşı bölgelerinde hizmet vermekteyiz. Mutfak tıkanıklığı açma hizmetimizde Çankaya bölgesinde hizmet verdiğimiz yerler arasında çoğunlukla Balgat, Ayrancı, Cebeci, Kızılay, Gaziosmanpaşa, Öveçler, Maltepe, Kavaklıdere, Yıldız, Bilkent, Esat , Sıhhiye, Bahçelievler, Birlik bölgelerinde hizmet vermekteyiz. Mamak bölgesinde hizmet vermiş olduğumuz yerler arasında çoğunlukla Boğaziçi, Hüseyingazi, Gülveren, Akdere, Abidinpaşa bölgelerinde hizmet vermekteyiz.Mutfak Tıkanıklığı Açma

 

 

Ankara evden eve nakliyat
Ankara evden eve nakliyat
Ankara seo uzmanı
Ankara Seo Ajansı
Ankara eşya depolama
Asansör Kiralama
Ankara eşya depolama