25.Yıllık Deneyim ve Tecrübe

Kanal Temizleme

Kanal Temizleme 1Kanal Temizleme Gündelik hayatta rutin olarak kullanmış olduğumuz alt yapı sistemleri belirli dönemlerde kullanılmaz hale gelebilmektedir. Tuvalet, mutfak, banyo giderlerine bırakılan katı ve sıvı maddeler belirli bir süre sonra tıkayabilmektedir. Kanalların tıkanmasına neden olan maddeler arasında ise tuvalet kağıdı, ıslak mendil, çocuk bezi, katı yağlar tıkanmaya neden olmaktadır.

Vidanjörle kanal temizleme

Kanal temizleme firması olarak her türlü tıkanıklık sorununu kısa sürede aça bilmekteyiz. Kanal temizleme hizmetleri işinde uzman firmalar tarafından sağlanılması gerekmektedir. Bilinçsiz kişiler tarafından sağlandığı zaman istenmeyen sonuçlar meydana gelebilmektedir. Neden bilinçsiz kişiler tarafından yapılmamalıdır? Kanal giderleri içinde biriken atıklar tam temizlenmediği taktirde zehirleyici gazlar birikebilir insan sağlığını tehdit edebilmektedir. tuvalet tıkanıklığı açma.

kanal görüntüleme ve temizleme

Kanal hatları zaman içerisinde aşınabilir ve bu aşınma sonucunda ise çatlaklar meydana gelebilir. Çatlaklardan sızan atıklar ise çevreyi ve insan sağlığını olumsuz düzeyde etkileyebilmektedir. Alt yapı temizliğinin işinde uzman firmalar tarafından periyodik olarak yapılması gerektiğini tüm müşterilerimize hatırlatmak isteriz. Tıkanıklık sorununun yerini tespit edebilmek için kazı işlemleri yapmadan teknolojik imkanlar sayesinde temizliği yaparız. Kanal görüntüleme cihazları ile kanal hatlarının komple görüntülenmesini yaparız. Sorun nerede ise kamera ile tespit ettikten sonra yapılacak olan çalışmaya uygun personel ve ekipman teminini sağlarız. Kanal temizleme işlemi bittikten sonra kötü kokular tamamen yok olur ve bu süreçten sonra artık periyodik olarak 6,12 aylarda uzman firmalar tarafından temizliği yapılması gerekmektedir. foseptik kuyu temizleme

Ankara Kardeşler Alt Yapı Kanalizasyon Temizlik Çözümleri www.kardeslerkanaltemizleme.com ©