Balgat Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Balgat Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Balgat Lavabo Tıkanıklığı Açma, Balgat Logar Tıkanıklığı Açma ve daha bir çok hizmet ile sizlerleyiz.

Balgat bölgesinde yaşamış olduğunuz bütün kanalizasyon arızalarında her daim yanınızdayız.

ankara kanal görüntüleme,tuvalet tıkanıklığı açma, kanalizasyon temizleme hizmetleri...

Balgat tuvalet tıkanıklığı açma nasıl yapılır?

Tıkanmış olan tuvaletinizi, banyonuzu ,mufağınızı ev içi tesistında su gitmeyen bütün boruları robot makineler ile açıyoruz. Tıkanıklık açma işlemini yaparken kesinlikle iç tesisata herhangi bir zarar vermiyoruz. Kırma dökme olmadan sorunsuz bir şekilde uygun fiyata tıkanıklığı açıyoruz.

Balgat tuvalet tıkanıklığı açma Vidanjörle açma

rögar bacasında tıkanmış olan tuvalet hattınızı vidanjör aracı ile tezyikli su kuvveti ile açıyoruz. Tıkanıklık açma işlemi bittikten sonra rögar bacasının içi komple yıkanır ve kötü koku oluşumunu engeller ve temiz bir tesisat elde etmiş olursunuz. Vidanjör aracı ile mutfak hattı rögar tıkanıklığı gibi bir çok kanalizasyon işini dakikalar için çözüyoruz. Tıkanklık açma işeminden sonra temizlenen tesisatın neyden kaynaklı olarak tıkandığını tespit etmek için kanal görüntüleme kamerası ile arıza tespit yapmkatyız. Yapılan kanal görüntülemesi sonucu arızanın noktasal tespiti yapılmış olur ve bölgesel değişim ve onarım işlemi yapılmış olur.

Daha fazla bilgi almak için müşter temsilcimizi arayabilirisniz.

0312479 86 40

Ankara evden eve nakliyat
Ankara evden eve nakliyat
Ankara seo uzmanı
Ankara Seo Ajansı
Ankara eşya depolama
Asansör Kiralama
Ankara eşya depolama